میز خدمت

میز خدمت الکترونیک

سامانه شهر سازی

سامانه آنلاین خدمات شهر سازی

شنبه، ۰۲ مهر، ۱۴۰۱

آغاز طرح شناسنامه دار کردن درختان در شاهین شهر

کاووس حقانی رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری در مصاحبه با مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری گفت : درختان در فضای سبز شهری از اهمیت بالایی برخوردار هستند که در این راستا طرح پلاک کوبی و شناسنامه دارکردن درختان شهر با هدف دستیابی به بانک اطلاعات جامع از درختان و حفظ و گسترش فضای سبز آغاز شده است.
وی در ادامه افزود: این طرح برای مدیریت بهینه درختان بصورت مکان مند تهیه شده و قابلیت آن را دارد که شهروندان در محل قرار گرفتن درختان با استفاده از تبلت یا موبایل به اطلاعات درختان دسترسی داشته باشند .
حقانی از دیگر مزایای شناسنامه دار شدن درختان را جلوگیری از قطع غیر قانونی، مدیریت آنلاین بر درختان، مشخص کردن سن درخت، تعداد و انواع گونه، شناسایی آفات و بیماری های گیاهی، اطلاعات مکانی و …عنوان نمود.
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری در پایان ضمن اشاره به اهمیت نقش مشارکت شهروندان در حفظ و نگهداری فضای سبز شهری، از شهروندان درخواست نمود، جهت همکاری با شهرداری در صورت مشاهده هر گونه تخلف در خصوص آسیب زدن به درختان و فضاهای سبز شهری، از طريق شماره ۱۳۷ کارشناسان شهرداری را مطلع نمایند.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در reddit

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شاهین شهر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

.Follow Shahin Shahr on social media

ارتباط با ما

سعید ابریشمی راد