میز خدمت

میز خدمت الکترونیک

سامانه شهر سازی

سامانه آنلاین خدمات شهر سازی

شنبه، ۰۲ مهر، ۱۴۰۱

آیین اختتامیه همایش تئاتر اجتماعی آیینه

آیین اختتامیه همایش تئاتر اجتماعی آیینه در بخش خیابانی با حضور شهردار، رئیس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهرومیمه، اعضای شورای اسلامی شهر، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر ، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و جمعی از هنرمندان شهر در تالار شیخ بهایی برگزار شد.

سعید ابریشمی راد شهردار شاهین شهر در این آیین، ضمن قدردانی از حضور و مشارکت هنرمندان در این همایش، نمایش را هنری زنده دانست و اظهار کرد: خالقان آثار هنری هنگام خلق اثر خود، فرصت و امکان تصحیح خطاهای احتمالی را دارند اما یکی از زیبایی‌های منحصر به فرد هنر نمایش، فقدان فرصت تحصیح خطای احتمالی به دلیل حساسیت بالا در خلق اثر نمایشی است.

وی در ادامه افزود: هنر نمایشی همواره به بیان ناگفته‌ها پرداخته به نحوی که فعالان این عرصه آنچه را که به زبان جاری نمی‌شود، در نمایش به تصویر می‌کشند.

شهردار شاهین شهر با تأکید بر ماندگاری نقشی از یک اثر نمایشی بر ذهن بشر اظهار داشت: در طول تاریخ، هنر و هنرمند مظلوم بوده و این مظلومیت در عرصه نمایش موجب خلق آثاری زیبا با ماندگاری بالا بر ذهن شده است.

علی صالحی رئیس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهرومیمه نیز با بیان اینکه شهرستان شاهین شهر و میمه، مهد هنرمندان بسیاری در همه حوزه‌ها خصوصا هنر نمایش است گفت: تئاتر خیابانی یک اثر نمایشی اجتماعی با حداقل امکانات به صورت فی البداهه برای آموزش و تشریح اهداف پنهان و دغدغه‌های هنرمندان برای مخاطبان و گروه هدف است.

وی با اشاره به برگزاری باشکوه ویژه برنامه‌های اعیاد قربان و غدیر، ادامه داد: شایسته است از مدیریت و کارکنان سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی برای ایجاد نشاط اجتماعی در ایام شادی شیعیان، حمایت از تولید محتوا و ایجاد سرگرمی‌های متناسب و مفید برای شهروندان با بهره‌مندی از هنرمندان بومی شاهین‌‌شهری و نیز برنامه‌ریزی‌ منسجم و دقیق در راستای برگزاری باشکوه آیین‌های سوگواری سیدالشهدا (ع) قدردانی شود.

گفتنی است در پایان از گروه‌های هنری شرکت کننده و عوامل اجرایی بخش خیابانی همایش تئاتر اجتماعی آیینه شاهین شهر با اهدای لوح، تقدیر به عمل آمد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در reddit

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شاهین شهر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

.Follow Shahin Shahr on social media

ارتباط با ما

سعید ابریشمی راد