میز خدمت

میز خدمت الکترونیک

سامانه شهر سازی

سامانه آنلاین خدمات شهر سازی

شنبه، ۰۲ مهر، ۱۴۰۱

اهمیت حوزه فنی و عمرانی شهرداری ها در شهرها

مراسم تودیع معاونت فنی و عمرانی شهرداری شاهین شهر با حضور شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر، معاونان و مدیران شهرداری و برخی از مدیران دستگاههای اجرایی شهر برگزار گردید.

سعید ابریشمی راد شهردار شاهین شهر در این جلسه به نظام ارزیابی عملکرد شهرداری ها اشاره نمود و گفت: در این راستا نقش حوزه فنی و عمرانی در شهرها بسیار مهم است چراکه توانمندی مدیریت شهری در حوزه فنی و عمرانی ظهور و بروز می کند.

وی در ادامه با بیان اینکه هر فعالیتی که در شهر برای شهروندان صورت می گیرد یک فعالیت اجتماعی محسوب می شود افزود: شاهین شهر یک شهر خاص با ویژگی های منحصر به فرد و شهروندانی آگاه است که باید خدماتی شایسته به آنها ارائه نماییم.

شهردار شاهین شهر ضمن تشکر از زحمات معاونت های فنی و عمرانی سابق شهرداری شاهین شهر از معاونت جدید و دیگر همکاران خواست پروژه های عمرانی در شهر را  با سرعت و کیفیت بالا به پیش ببرند.

بهرام عمویی رئیس شورای اسلامی شاهین شهر نیز در این جلسه گفت: مردمی بودن شورای اسلامی ظرفیت عظیمی است که با حمایت آنها بتوانیم یک مدیریت و هماهنگی جامعی بر شهر میان همه ی ارگان ها و دستگاه ها برای خدمت رسانی مطلوب تر به شهروندان عزیز فراهم نماییم.

وی در ادامه افزود: ان شاء الله بتوانیم در شورای اسلامی شهر اقدامات مطلوبی را برای شهروندان عزیز انجام داده و رضایت خداوند و مردم را حاصل نماییم.

معاونت جدید فنی و عمرانی شهرداری شاهین شهر در این جلسه ضمن تشکر از معاونین سابق این حوزه بر همدلی و همکاری همه ی مجموعه شهرداری و سایر دستگاه ها و ارگان های خدمات رسان با معاونت فنی و عمرانی شهرداری در راستای ارایه خدمات مطلوب تر به شهروندان ارجمند تأکید نمود.

گفتنی است در این جلسه با حکم سعید ابریشمی راد شهردار شاهین شهر ” مجید طرفه ” به عنوان معاون جدید فنی و عمرانی شهرداری شاهین شهر معرفی گردید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در reddit

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شاهین شهر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

.Follow Shahin Shahr on social media

ارتباط با ما

سعید ابریشمی راد