میز خدمت

میز خدمت الکترونیک

سامانه شهر سازی

سامانه آنلاین خدمات شهر سازی

شنبه، ۰۲ مهر، ۱۴۰۱

جابه جایی بالغ بر ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر مسافر در ناوگان اتوبوس درون شهری شاهین شهر

سعید اکرم خانی رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر در مصاحبه با مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ناوگان اتوبوس درون شهری این سازمان ۲ میلیون و ۲۰۰ نفر مسافر را جابجا نموده است.

وی در ادامه به بازسازی اتوبوسهای سازمان اشاره نمود: خوشبختانه در سال جاری ۷ دستگاه اتوبوس بازسازی و به چرخه حمل و نقل شهر بازگشتند.

اکرم خانی نصب ۱۰ دستگاه کولر بر روی اتوبوس ها و اصلاح و بهسازی ۱۵ سایه بان ایستگاه اتوبوس در سطح شهر را از دیگر اقدامات سازمان برای رفاه شهروندان ارجمند برشمرد.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر بهره برداری از ترمینال طالقانی و راه اندازی خط جدید شاهین شهر(ترمینال طالقانی) به اصفهان و بالعکس، سرویس دهی رایگان به شهروندان ارجمند به مناسبت های مختلف، پیگیری مشکلات تاکسیرانان اعم از بیمه ، تعویض خودروهای فرسوده ، معرفی تاکسیرانان برای دریافت وام، اماکن، رسیدگی به شکایات حضوری شهروندان در حوزه حمل و نقل عمومی شامل سرویس مدارس،تاکسی خطی، تاکسی گردشی،تاکسی تلفنی، اتوبوس و مینی بوس ، برگزاری کلاسهای آموزشی و… را از جمله اقدامات و فعالیتهای این سازمان در سال جاری عنوان نمود.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در reddit

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شاهین شهر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

.Follow Shahin Shahr on social media

ارتباط با ما

سعید ابریشمی راد