میز خدمت

میز خدمت الکترونیک

سامانه شهر سازی

سامانه آنلاین خدمات شهر سازی

شنبه، ۰۲ مهر، ۱۴۰۱

شهردار ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر در پیام مشترکی ضمن گرامیداشت هفته دولت ، یاد و خاطره شهیدان گرانقدر رجایی و باهنر را گرامی داشتند.

در این پیام آمده:

بسم رب الشهدا و الصديقين

هفته دولت، تداعي گر ياد و خاطره دو شهيد والا مقام عرصه خدمت “شهيدان رجايي و باهنر” و فرصت مغتنمي براي معرفی نقش، اهميت و جايگاه مهم و كليدي دولت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در مديريت اجرايي كشور است.

شهیدان گرانقدر رجایی و باهنر، نمادی ماندگار از وحدت ملت و دولت در مسیر پیشرفت و سرافرازی در تاریخ پر افتخار انقلاب شکوهمند ایران اسلامی و نیز تجلی راستین از روحیه خدمتگزاری بی منت و خالصانه به مردم هستند.

بی شک پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و سجایای والای اخلاقی و رفتاری این شهیدان عزیز  می تواند زمینه ساز رشد و پیشرفت روزافزون و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه های مختلف باشد.

بدین وسیله ضمن گراميداشت یاد و خاطره شهداي دولت (رجایی و باهنر)، از تلاش ها و خدمات صادقانه و بی منت خانواده دولت به ویژه کارکنان شریف ادارات و نهادهای شاهین شهر تقدير و تشكر نموده، توفيق روزافزون در عرصه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران توأم با سلامتی و بهروزی برای همه آنها را از خداوند منان مسألت می‌نمايیم.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در reddit

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شاهین شهر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

.Follow Shahin Shahr on social media

ارتباط با ما

سعید ابریشمی راد