میز خدمت

میز خدمت الکترونیک

سامانه شهر سازی

سامانه آنلاین خدمات شهر سازی

شنبه، ۰۲ مهر، ۱۴۰۱

نشست شهردار و رئیس شورای اسلامی شاهین شهر با تلاشگران سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر

سعید ابریشمی راد شهردار شاهین شهر در این نشست صمیمی ضمن بیان اهمیت و جایگاه حمل و نقل گفت: امروزه یکی از شاخصه های مهم در عرصه توسعه پایدار شهری حمل و نقل عمومی است.

وی در ادامه به دستاوردهای سازمان در حوزه بازسازی ناوگان اتوبوس اشاره و  از کارکنان و رانندگان پرتلاش سازمان اتوبوسرانی شاهین شهروحومه که همکاری و همراهی آنان موجبات رضایت شهروندان فهیم شهر را فراهم نموده تقدیر و تشکر نمود.

بهرام عمویی رئیس شورای اسلامی شاهین شهر نیز در این نشست با قدردانی و تشکر از زحمات کارکنان و رانندگان خدوم سازمان برای ارائه خدمات مطلوب و شبانه روزی به شهروندان عزیز شهر گفت: امروزه صنعت حمل و نقل یک صنعت ویژه و خاصی است.

وی در ادامه  با بیان اینکه ضروری است به حوزه حمل و  نقل توجه ویژه ای گردد افزود: در این راستا ما در شورای اسلامی شاهین شهر برای ارتقاء ناوگان در تلاش هستیم.

سعید اکرم خانی رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر نیز در ابتدای این نشست ضمن خوش آمدگی به حضار گفت: خدمات این سازمان به همه قشرهای جامعه ارائه می شود.

وی در ادامه ضمن بیان عملکرد سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر افزود: این سازمان در راستای خدمت رسانی هر چه بهتر به شهروندان ارجمند از هیچ کوششی فرو گذار نخواهد بود.

گفتنی است در این نشست رانندگان اتوبوس به بیان انتقادها و پیشنهادهای خود پرداختند.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در reddit

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شاهین شهر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

.Follow Shahin Shahr on social media

ارتباط با ما

سعید ابریشمی راد