میز خدمت

خدمات الکترونیک

سامانه شهرسازی

سامانه آنلاین خدمات شهرسازی

چهارشنبه، ۱۷ خرداد، ۱۴۰۲

نشست شهردار و رئیس شورای اسلامی شاهین شهر با تلاشگران سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر

سعید ابریشمی راد شهردار شاهین شهر در این نشست صمیمی ضمن بیان اهمیت و جایگاه حمل و نقل گفت: امروزه یکی از شاخصه های مهم در عرصه توسعه پایدار شهری حمل و نقل عمومی است.

وی در ادامه به دستاوردهای سازمان در حوزه بازسازی ناوگان اتوبوس اشاره و  از کارکنان و رانندگان پرتلاش سازمان اتوبوسرانی شاهین شهروحومه که همکاری و همراهی آنان موجبات رضایت شهروندان فهیم شهر را فراهم نموده تقدیر و تشکر نمود.

بهرام عمویی رئیس شورای اسلامی شاهین شهر نیز در این نشست با قدردانی و تشکر از زحمات کارکنان و رانندگان خدوم سازمان برای ارائه خدمات مطلوب و شبانه روزی به شهروندان عزیز شهر گفت: امروزه صنعت حمل و نقل یک صنعت ویژه و خاصی است.

وی در ادامه  با بیان اینکه ضروری است به حوزه حمل و  نقل توجه ویژه ای گردد افزود: در این راستا ما در شورای اسلامی شاهین شهر برای ارتقاء ناوگان در تلاش هستیم.

سعید اکرم خانی رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر نیز در ابتدای این نشست ضمن خوش آمدگی به حضار گفت: خدمات این سازمان به همه قشرهای جامعه ارائه می شود.

وی در ادامه ضمن بیان عملکرد سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر افزود: این سازمان در راستای خدمت رسانی هر چه بهتر به شهروندان ارجمند از هیچ کوششی فرو گذار نخواهد بود.

گفتنی است در این نشست رانندگان اتوبوس به بیان انتقادها و پیشنهادهای خود پرداختند.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاهین شهر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

.Follow Shahin Shahr on social media

ارتباط با ما

سعید ابریشمی راد