میز خدمت

میز خدمت الکترونیک

سامانه شهر سازی

سامانه آنلاین خدمات شهر سازی

شنبه، ۰۲ مهر، ۱۴۰۱

گرامیداشت سالروز عملیات مرصاد

در نشست سه شنبه های مقاومت این هفته که با حضور شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر، خانواده معظم شهدا، نیروهای نظامی و انتظامی، جمعی از مسؤولان شهر در تالار شیخ بهایی شاهین شهر برگزار گردید، ضمن گرامی داشت عملیات مرصاد ابعاد مختلف آن نیز بررسی گردید.

حجت الاسلام و المسلمین سرهنگ خلبان سید نور الدین حسینی از خلبانان دوران هشت سال دفاع مقدس و فاتحان عملیات غرور آفرین مرصاد به عنوان مهمان ویژه در نشست سه شنبه های مقاومت ضمن اداء احترام به مقام شامخ همه شهدای انقلاب اسلامی به بیان واژه مقاومت و حکمت آن از دیدگاه قرآن پرداخت.

وی در ادامه به صورت مبسوط به بررسی و تبیین شکل گیری عملیات مرصاد و چگونگی پیروزی رزمندگان در این عملیات اشاره نمود.

بهرام عمویی رئیس شورای اسلامی شاهین شهر نیز در این نشست به بیان دلاورمردیهای رزمندان در هشت سال دفاع مقدس پرداخت و گفت: حجت الاسلام و المسلمین سرهنگ خلبان سید نور الدین حسینی الگویی روشن بر این مدعاست که در صحنه های نظامی و  عقیدتی در دفاع مقدس و پس از آن حضوری شایسته و ممتاز داشته و دارد.

وی در ادامه از زحمات سعید ابریشمی راد شهردار شاهین شهر و همه دست اندرکاران راه اندازی این برنامه تقدیر نمود.

گفتنی است عملیات مرصاد پس از پذیرش قطعنامه ۵۹۸ توسط ایران و پایان جنگ ایران و عراق، در سال ۱۳۶۷ با یورش اعضای سازمان مجاهدین خلق در مرزهای ایران آغاز شد که پس از چند روز درگیری،با یاری خداوند و مقاومت رزمندگان اسلام،متجاوزان با تلفات سنگین شکست خوردند.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در reddit

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شاهین شهر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

.Follow Shahin Shahr on social media

ارتباط با ما

سعید ابریشمی راد