میز خدمت

میز خدمت الکترونیک

سامانه شهر سازی

سامانه آنلاین خدمات شهر سازی

شنبه، ۰۲ مهر، ۱۴۰۱

۸۴۵ حادثه از ابتدای سال جاری تاکنون

آتشپاد مجتبی رستمی رئیس سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری شاهین شهر در مصاحبه با مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۸۴۵ حادثه در شهر اتفاق افتاده است.

وی در ادامه به ضرورت آموزش شهروندی در راستای پیشگیری از حوادث اشاره نمود و افزود: در سال جاری تاکنون بیش از هزار نفر در سطح ادارات و آموزشگاهها از آموزش های اطفاء حریق و حوادث سازمان بهره مند شده اند.

رستمی به برگزاری ۳ دوره آموزش آتشنشانان داوطلب در سال جاری در راستای آموزش شهروندی اشاره نمود و گفت: امسال بیش از ۲۰۰ نفر موفق به اخذ گواهینامه آتشنشان داوطلب شده اند.

 

رئیس سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری شاهین شهر صدور دستور العمل ایمنی، بررسی و کنترل نقشه های معماری، صدور پایان کار، استعلام کمیسیون ماده صد، بررسی و تأیید نقشه سیستم های اعلام و اطفاء حریق، صدور طرح ایمنی مراکز درمانی و تجاری و نیز خرید یک دستگاه کامیونت و تجهیز آن، خرید و تجهیز خودرو برای امداد کوهستان، بازسازی خودروهای سواری و پیشرو سازمان را از جمله اقدامات سازمان در حوزه پیشگیری از حوادث و تجهیزات عنوان نمود.

 

وی به استقرار ۴ ایستگاه آتشنشانی در نقاط مختلف شاهین شهر با ۹۲ نیروی عملیاتی اشاره نمود و افزود: جان برکفان سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری شاهین شهر در زمان حادثه برای حفظ جان و مال شهروندان ارجمند از هیچ کوششی فروگذار نخواهند بود.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در reddit

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شاهین شهر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

.Follow Shahin Shahr on social media

ارتباط با ما

سعید ابریشمی راد